Jak wynajmujemy?

Jaki jest obszar działania? – auta do ślubu wynajmujemy na terenie woj. podkarpackiego, małopolskiego, świętokrzyskiego oraz lubelskiego.

Jak dokonać rezerwacji auta? Należy podpisać umowę i wpłacić 150zł zaliczki. Umowa oraz zaliczka stanowią obustronną gwarancję zarezerwowania konkretnego terminu na usługę wynajmu auta. Formalności można dokonać osobiście lub poprzez wpłatę na konto oraz wymianę drogą elektroniczną skanów umowy poprzez e-maila.

Czy dekoracja jest wliczona w cenę? – tak, standardowa dekoracja jest wliczona w cenę, można również auto przyozdobić we własnym zakresie. Za dodatkową dopłatą są spersonalizowane tablice rejestracyjne, które są wykonywane na indywidualny projekt wedle życzenia.

Kto prowadzi auto ślubne? – samochody wynajmujemy z kierowcą.

Ile kosztuje wynajęcie samochodu? – ceny wynajmu naszych aut zaczynają się od 500 zł, w przypadku tras powyżej 100 km ceny są ustalane indywidualnie.

Wybór samochodu – poszczególne auta mają różną cenę, obecnie najtańszym oferowanym samochodem ślubnym jest niebieski Subaru WRX, w flagowych barwach dla tej marki z sportowymi sukcesami głównie za sprawą rajdów WRC.

samochód sportowy na ślub podkarpackie